€ 2100-3800 /mc

Praca w Niemczech bez języka od zaraz kierowca kat.B w Uberze Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 13, 2021 03:29

Od zaraz legalna praca w Niemczech jako kierowca UBER-a z kat.B. Zatrudnienie w Berlinie również bez znajomości języka przy przewozie osób. Zakwaterowanie dla pracowników możliwe na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Kierowca w Uber

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 2100 do 3800 euro brutto miesięcznie

Start: od kwietnia 2021

Opis stanowiska pracy:

  • świadczenie usług przewozowych z aplikacją UBER
  • pracownik otrzyma auto służbowe, flota firmy oparta o nowe, hybrydowe pojazdy Marki Toyota Auris/Corolla
  • konieczne jest dbanie o bezpieczeństwo klientów oraz porządek w samochodzie służbowym

Oczekiwania:

  • do rozpoczęcia pracy jest wymagana licencja P-schien, pracodawca pomaga w jej wyrobieniu
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • świetna orientacja w terenie
  • przyjazne nastawienie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zapewnione w wynajętym mieszkaniu, cena za pokój to 250 euro miesięcznie
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy niemieckiej
  • przeszkolenie pracownicze
  • środki ochronne – płyny do dezynfekcji, maseczki/przyłbice itp.
  • uczciwy system rozliczeniowy
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • w pełni odpowiedzialne oraz samodzielne stanowisko pracy

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Przewóz osób-Berlin/Uber, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-jako-kierowca-kat-b-uber-berlin/

ID ogłoszenia: 174606f8f5b2aeba