€ 1270-1470 netto

Od zaraz praca Niemcy 2022 bez znajomości języka dla par produkcja napojów w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 25, 2022 02:19

Również dla par w rejonie Stuttgartu możliwa do podjęcia praca w Niemczech bez znajomości języka przy produkcji napojów. Zatrudnienie od zaraz z zakwaterowaniem dostępnym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 11,05 euro brutto na godzinę pracy – miesięcznie od 1270-1470 euro netto

Zakres zadań:

  • łatwe prace w fabryce na produkcji napojów “z procentami”
  • do zadań należy między innymi: układanie, pakowanie, przeprowadzanie kontroli jakości i inne prace produkcyjne
  • zadania wykonywane przeważnie przy taśmociągu

Oczekiwania:

  • duża dokładność, spostrzegawczość
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • dużą zaletą będą zgłoszenia od par z własnym autem
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • tygodniowo około 40-50 godzin pracy
  • legalne warunki zatrudnienia na podstawie i z uwzględnieniem karty A1, EKUZ, dodatkowego ubezpieczenia oraz podatku płaconego do niemieckiego urzędu
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • dobrą stawę godzinową
  • system zmianowy
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • premia wakacyjna i świąteczna
  • za pracę w godzinach nadliczbowych i nocnych +25%, za niedziele +50%, 100% płatne dni wolne i świąteczne

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez źródło lub podany krótki link.

Krótki link bezpośrednio do aplikacji:

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/269105/0

ID ogłoszenia: 88623900c2053ca