€ 1600 +zakwaterowanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka dla pomocy kuchennej Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 25, 2019 00:07

Z bezpłatnym zakwaterowaniem aktualna oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na stanowisku pomocy kuchennej. Zatrudnienie od zaraz Poczdamie, mile widziane doświadczenie gastronomiczne.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Poczdam, Niemcy

Pensja: 1600 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • praca w firmie produkującej dania do diet pudełkowych – catering dietetyczny
  • firma kompleksowo podchodzi do tematyki diet, ponadto świadczy usługi rozpisywania diet, ćwiczeń, wynajmuje trenerów personalnych, masażystów itp.
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przygotowywanie dań – samodzielna obsługa urządzeń, przygotowywanie składników, umieszczanie wyrobów w pudełkach, foliowanie, naklejanie etykiet itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • przywiązywanie uwagi do detali
  • sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • atutem będzie aplikacja od studentów dietetyki lub osób hobbistycznie podchodzących do tematyki diet
  • punktualność
  • chęć rozwoju

Oferujemy:

  • umowę na okres próbny
  • pracownicy którzy najlepiej wykonują swoje obowiązki otrzymają szansę przedłużenia okresu zatrudnienia
  • szkolenie pracownicze
  • darmowe wyżywienie zapewnione na miejscu
  • ubezpieczenie pracownicze
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz pełne darmowe wyżywienie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Pomoc kuchenna, 11/2019 Poczdam″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit@berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 6815dd332c95b0bf