€ 11,50/h brutto

Praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu wafelków bez znajomości języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: październik 12, 2018 04:41

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji przy pakowaniu wafelków i ciastek. Bez znajomości języka, zatrudnienie w fabryce z Bremen dla Polaków 2018.

Stanowisko: Pakowacz wafelków oraz ciasteczek

Wynagrodzenie: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 3

Umowa: na 3 miesiące z opcją przedłużenia

Miasto: Bremen, Niemcy

Zakres zadań:

  • łatwa aczkolwiek monotonna praca produkcyjna, polegająca na pakowaniu ciastek i wafelków

Oczekiwania:

  • sprawność manualna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • sumienność, odpowiedzialność
  • przykładanie się do zadań
  • umiejętność pracy w szybkim tempie

Zapewniamy:

  • uniform służbowy oraz wszelkie niezbędne środki ochronne
  • pracę w systemie trójzmianowym
  • przeszkolenie w języku polskim
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące a dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia
  • zakwaterowanie w cenie 120 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o kontakt mailowy. W wiadomości e-mail prosimy przesłać aktualne CV oraz LM.

adres kontaktowy: pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule: „Niemcy praca przy pakowaniu wafelków, Bremen 2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-wafelkow-od-zaraz-bremen-2018/

ID ogłoszenia: 9535bbf9bb755ff2