€ 14-16/h brutto

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: listopad 5, 2019 03:06

Od zaraz zatrudnienie dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu domów i mieszkań w Düsseldorf. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków od listopada 2019.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: od 14 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Rozpoczęcie zatrudnienia: od listopada 2019

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sprzątanie domów i mieszkań
  • przed świętami będzie dobry okres do dorobienia ze względu na wzmożoną ilość zleceń
  • pracownicy będą mieli – o ile to możliwe przydzielanych stałych klientów plus zlecenia ad hoc
  • praca polega na wycieraniu kurzy, myciu łazienek, kuchni, zmianie pościeli, odkurzaniu, myciu podłóg itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • mile widziane będzie własne auto i prawo jazdy kat.B
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • wysoka kultura osobista
  • brak nałogów
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie na umowie podpisanej bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 2895dc0a8a466177