€ 15/h brutto

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu biur od zaraz dla sprzątaczek Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: styczeń 8, 2019 05:36

Oferujemy zatrudnienie od zaraz z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu powierzchni biurowych w Berlinie. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla sprzątaczek i sprzątaczy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 15 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca 8 godzin, 5 dni w tygodniu od 10 do 18
  • praca polega na utrzymywaniu czystości w pomieszczeniach biurowych firmy
  • osoba zatrudniona sprząta, odkurza, myje podłogi, wstawia zmywarki itp.

Oczekiwania:

  • przyjazne nastawienie
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • prawo jazdy kat.B
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dostępność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • atutem będzie doświadczenie

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • umowę niemiecką na okres próbny
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • na okres próbny pracodawca zapewnia darmowe zakwaterowanie, później pracownik musi znaleźć sobie zakwaterowanie we własnym zakresie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: sprzątanie biur, od stycznia 2019

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 4545c33cb070e05e

Linki sponsorowane