€ 1100 euro/mc

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach jabłek bez języka Guben

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Guben
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 5, 2014 22:02

Zatrudnimy pracowników fizycznych w sadzie z Guben (blisko Polskiej granicy) przy zbiorach jabłek. Niemcy praca dla Polaków bez znajomości języka, doświadczenia.

Stanowisko: Zbieracz jabłek

Wyjazd do pracy od ok 15.08

Zarobki: 1100 euro/mc

Miejsce pracy: Guben- miasto blisko granicy z Polską

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zbiór jabłek z drzew.
  • Jest to praca fizyczna, ciężka.
  • Pracownik zebrane owoce będzie układał w skrzynkach i przenosił we wskazane miejsce.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność i siła fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy od połowy sierpnia
  • motywacja, zdyscyplinowanie
  • zaangażowanie
  • możliwość wyjazdu na ok 1,5 mca
  • mile widziane osoby z doświadczeniem i znajomością języka jednak nie jest to konieczne do podjęcia tej pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie sezonowe na okres 1,5 mca
  • bezpłatne zakwaterowanie, pracownik ponosi tylko koszt opłat bieżących
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od połowy sierpnia
  • możliwość podjęcia pracy dla par i grup
  • umowa podpisywana jest z Agencja pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na podany poniżej adres. Prosimy o wiadomość z napisaniem czegoś o sobie – nie CV

Aplikacje par lub grup prosimy przesyłać wspólne.

kontakt: ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 57653e0e803829cb

Linki sponsorowane

14 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach jabłek bez języka Guben”

  1. Jestem zainteresowany tą ofertą
    Mój numer kontaktowy731555733

  2. Jestem zainteresowany tą ofertą kontaktowy 509102679

  3. Jestem zainteresowana tym wyjazdem,mam parę osób do pracy moj nr tel:694301880 prosze o telefon

  4. Dzień dobry. Jestem zainteresowana podjęciem pracy przy zbiorze jabłek niedaleko Guben. Ile godzin dziennie pracy w szadzie oraz jaka stawka i czy godzinowa czy dniówka. Proszę o odpowiedź.

  5. Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą. Pracowity, sumienny, wytrzymały. Proszę dzwonić 720874317. Pozdrawiam.

  6. Witam jestem z gubina tez bym był zainteresowany 667088580

  7. Dzień dobry nazywam się Dmytro ,jestem gotowy podjąć pracę w określonym terminie ,posiadam wieloletnie doświadczenie w pracach rolnych ,jestem mobilny,jestem oczywiście zdrowy i ponadprzeciętnie sprawny,komunikatywnym,bezkonfliktowym,bez nałogów(tytoń ,alkohol czy inne)jeśli spełniam państwa oczekiwania,proszę o , kontakt telefoniczny
    mój nr .tel 536-974-560

  8. sebastian1234 na maj 31, 2015 @ 12:11

    witam serdecznie jestem zainteresowany tą ofertą pracy jestem zdolny fizycznie i mam 22 lata proszę o pilny kontakt tel732859484

  9. Piotr Szatała na czerwiec 2, 2015 @ 12:18

    Dzień dobry jestem zainteresowany pracą w Guben przy zbiorach jabłek mam doświadczenie w zbiorach ponieważ pracowałem kilka lat w Belgii jestem osobą uczciwą i pracowita mam 40 lat obecnie pracuję w Niemczech przy zbiorach szparagi i truskawki .Proszę o kontakt tel. 500800426

  10. Gabriela Sadowska na lipiec 15, 2015 @ 12:47

    Witam. Jestem zainteresowana ofertą. Proszę o kontakt : 604762503

  11. Krystian Szatanik na sierpień 2, 2015 @ 17:52

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy jeżeli to ja miał bym pracować proszę o kontakt 511848595

  12. Krystian Bleichert na sierpień 7, 2015 @ 13:01

    Witam serdecznie,
    Jestem zainteresowany pracą przc zbiorach jablek. Posiadam doswiadczenie ,gdyz prace tą wykonywalem wczesniej we Włoszech i nie potrzebuję zakwaterowania , gdyż mieszkam 30 km od Guben.Pozdrawiam

  13. Witam jestem zainteresowany pracą przy zbiorze jabłek posiadam doświadczenie w pracy za granicą razem z dziewczyną pracowaliśmy przy zbiorach warzyw i owoców. Mieszkamy niedaleko jeżeli będzie potrzeba dwóch pracowników proszę o kontakt 665680315- jesteśmy dyspozycyjni od zaraz.

  14. witam jestem zainteresowana praca wraz z kolezanka moj nr kontaktowy to 788747549