€ 8,70 euro brutto/h

Dla par Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz na magazynie z zabawkami zbieranie zamówień

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Opublikowany: lipiec 15, 2015 00:46

Hurtownia zabawek z Drezna poszukuje magazynierów bez znajomości języka na magazyn przy zbieraniu zamówień. Oferta pracy w Niemczech od zaraz również dla par, mile widziane osoby z doświadczeniem.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Drezno

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,70 euro brutto za godzinę pracy

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona będzie obsługiwała zamówienia w hurtowni zabawek.
  • Prace polegać będą na zbieraniu zamówień – zdejmowanie towarów z półek, kontroli jakości produktów, zapakowanie oraz wysłanie do klientów.

Oczekiwania:

  • umiejętność utrzymywania porządku w miejscu pracy
  • znajomość niemieckich liczebników
  • bezproblemowa umiejętność obsługi komputera
  • mile widziana licencja na obsługę wózków widłowych
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • samodzielność
  • dobra kondycja fizyczna
  • szybkość

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na niemieckich warunkach
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • zorganizowane zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu, koszt miesięczny po stronie pracownika to od 150 do 300 euro miesięcznie w zależności od standardu
  • praca na pełny etat, tygodniowo do wypracowania jest 40 godzin
  • nadgodziny możliwe, jednak trzeba je wcześniej ustalić z przełożonym

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Praca na magazynie z zabawkami, Drezno.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 48155a4eda4158fb

7 komentarzy na “Dla par Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz na magazynie z zabawkami zbieranie zamówień”

  1. Witam serdecznie,
    oboje z partnerką jesteśmy zainteresowani w/w pracą. Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz.
    Proszę o kontakt pod numerem:

    +48 505 852 946

    lub mail group@op.pl

    CV w języku niemieckim wysłano na podany wyżej adres.
    Pozdrawiamy, Robert i Ilona.

  2. Para poszukuje pracy od zaraz na lipiec 15, 2015 @ 17:09

    Witam wraz z chłopakiem jesesmy zainteresowani pracą w Niemczech lub Holandii mamy oboje po 21 lat i silna motywacje do pracy

    jestesmy punktualni i dokładni w pracy w załączniku podajemy nasze cv chcielibysmy pracowac razem prosimy o szybki kontakt Dziekujemy
    tel +48 721 614 427
    e-mail: 94emila94@wp.pl

  3. Para poszukuje pracy od zaraz na lipiec 16, 2015 @ 09:35

    Witam wraz z chłopakiem jesesmy zainteresowani pracą w Niemczech lub Holandii mamy oboje po 21 lat i silna motywacje do pracy jestesmy punktualni i dokładni w pracy prosimy o szybki kontakt pod nr tel +48 721 614 427 lub mail 94emila94@wp.pl Dziekujemy

  4. zlotaagata198506 na lipiec 16, 2015 @ 13:55

    Witam Jestem bardzo zainteresowana panstwa oferta pracy znam w stopniu podstawowym jezyk niemiecki I biegle jezyk angielski bardzo prose o kontakt pod Mr tel 0048661847856. pozdrawiam

  5. Witam jestem ogromnie zainteresowany pracą. Czy do zakwaterowania może dołączyć moja narzeczona??
    Oczywiście nie za darmo. Mogła by wykonywać inne zadania np dbanie o porządek pomoc w kuchni zmywak.Ona : Książeczka aktualna
    Jeśli państwo będą zainteresowani współpracą z nami to podaje telefon kontaktowy
    721734077
    Edyta, Michał
    Jeśli państwo się zdecydują to proszę o jak najpilniejszy kontakt.

  6. Witam
    Mam na imię Rafał i wraz z dziewczyną jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem.
    Szukamy pracy na magazynie jesteśmy ambitni i energiczni bez nałogów. Mamy własne auto i prawa jazdy kat B
    Proszę o kontakt: 664835115
    mail: zaba871@gmail.com

  7. jestem zainteresowany ta oferta mam doswiadczenie w pracy na hurtowni i znam komunikatywnie jezyk niemiecki prosze o kontakt nr.0 157 79 34 22 33. Pozdrawiam