€ 9,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech produkcja napojów od zaraz bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 10, 2015 05:44

Poszukujemy pracowników bez znajomości języka niemieckiego do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji napojów energetycznych. Ogłoszenie z Dortmundu od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik na produkcji napojów energetycznych

Miejsce zatrudnienia: Dortmund

Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • kontrola jakości gotowych wyrobów – sprawdzanie zamknięć, prawidłowości nadruków
  • obsługiwanie nieskomplikowanych maszyn produkcyjnych
  • zdejmowanie z taśmy puszek/butelek i pakowanie w kartony
  • inne zadania zlecone przez managera

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • umiejętność sprawnego i szybkiego wdrażania się w nowe obowiązki
  • punktualne stawianie się w pracy
  • zorganizowanie
  • duża motywacja

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy – początkowo na czas określony z możliwością przedłużenia
  • pacę od zaraz na pełny etat
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • pracodawca może zorganizować odpłatne lokum

Aplikacja:
Zgłoszenia zawierające CV, LM oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji należy przesyłać za pomocą poczty elektronicznej na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

W nagłówku należy wpisać: Praca na produkcji napojów energetycznych, Dortmund

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-dortmund-bez-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-napojow-energetycznych/

ID ogłoszenia: 4915668e25f18f30

6 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech produkcja napojów od zaraz bez języka Dortmund”

  1. Produkcja napijów na grudzień 10, 2015 @ 20:56

    Witam. Jesteśmy zainteresowani tą pracą bo mamy doświadczenie w takich pracach. Nasz kontakt 665961815 i 726206765

  2. Jestem zainteresowana pracom. Proszę o kontakt nr. Tl. 785959047

  3. produkcja napojów na grudzień 16, 2015 @ 23:06

    Jestem za interesowany ofertą pracy kontakt 665940997

  4. Witam ! jestem zainteresowana państwa oferta pracy .
    Moj kontakt to e-mail anitazagacka1995@wp.pl
    Telefon kom : 726767002

  5. prosze o kontakt 512-427-559 Stanowisko dobrze i znane

  6. prosze o kontakt 512-427-559 Stanowisko dobrze mi znane