€ 12,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech Berlin przy sprzątaniu autobusów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 29, 2016 04:11

Poszukujemy pracowników fizycznych do sprzątania tramwajów oraz autobusów w zajezdni z Berlina. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: 12,50 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik zajmować się będzie sprzątaniem tramwajów oraz autobusów w zajezdni. Na każdy autobus/tramwaj jest ustalony czas. Zadania polegają na myciu podłóg, sprzątaniu siedzeń, wietrzeniu pojazdów, dezynfekowaniu poręczy i wyrzuceniu odpadów. Inne zadania mogą być zlecone.

Oczekiwania:

  • przykładanie się do zadań
  • umiejętność pracy w grupie
  • bezkonfliktowość, otwartość, optymizm
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność wypracowywania norm dziennych
  • atutem będzie znajomość niemieckiego

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie, wypłacane terminowo
  • pracę wykonywaną na zmianie nocnej
  • stałe zatrudnienie
  • niemiecką umowę o pracę
  • zorganizowane odpłatne zakwaterowanie blisko zakładu pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłanie CV ze zdjęciem oraz aktualne dane kontaktowe na poniżej podany adres:
neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy sprzątaniu autobusów, Berlin 2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-sprzatanie-autobusow-berlin-niewymagana-znajomosc-jezyka/

ID ogłoszenia: 86256d2e228a146a

3 komentarze na “Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech Berlin przy sprzątaniu autobusów”

  1. Emilian1125 na marzec 2, 2016 @ 22:24

    Witam jestem zainteresowany praca proszę o kontakt trolisko1125@gmail.com

  2. Damianek181187 na marzec 7, 2016 @ 18:08

    Witam. Jestem bardzo zainteresowany oferta pracy. Znam perfekt niemiecki i mam tez druga osobe z niemieckim jezeli sa jeszcze wolne miejsca. Prosze dac odpowiedz na adres KACPEREK.2007@wp.pl. pozdrawiam.

  3. Witam jestem zainteresowana praca ..prosze o kontakt 015758075934