€ 8 euro/h brutto

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech bez języka w ogrodnictwie Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do 10.12.2016
  • Opublikowany: październik 28, 2016 00:48

Niemcy praca sezonowa w ogrodnictwie przy roślinach szklarniowych. Zatrudnienie w Lipsku dla Polaków bez znajomości języka do podjęcia od zaraz. Oferta dotyczy pracy na czas określony, dokładnie do 10 grudnia 2016.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: okolice Lipska
Wynagrodzenie: 8 euro brutto na godzinę pracy
Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w szklarni przy roślinach
  • obowiązkiem będzie sadzenie, rozsadzanie czy pikowanie wrzosów, azalii oraz bluszczu

Wymagania:

  • brak problemów zdrowotnych
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • odpowiedzialność
  • samodzielność
  • gotowość do zabrania odpowiednich ubrań i obuwia, środków czystości, naczyń oraz pożywienia lub pieniędzy na pierwszy tydzień

Zapewniamy:

  • zatrudnienie tymczasowe do ok 10 grudnia 2016
  • pracę 5 do 6 dni tygodniowo, po 8 godzin dziennie, czyli w przeliczeniu ok. 42-52 godzin w tygodniu
  • zapewnione odpłatne zamieszkanie w 2 osobowych kontenerach mieszkalnych, koszt dzienny to 4,46 euro od osoby
  • niemiecką umowę o pracę
  • gumowce oraz ubranie przeciwdeszczowe

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • niemcy@bispol.com z dopiskiem w tytule: „SZKLARNIE LIPSK”

źródło: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/szklarnie-niemcy-2016-2/

ID ogłoszenia: 9835812764962775

Linki sponsorowane