€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech opiekunka osób starszych do Pani z Bremen od 3.04. do 15.05. Premia wielkanocna!

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: marzec 12, 2017 08:09

Do Pani z Bremen poszukiwana empatyczna opiekunka osób starszych. Praca w Niemczech przy opiece nad seniorką w wieku 86 lat z początkami demencji i problemami z pamięcią krótkotrwałą.

Podopieczna ma 86 lat (60 kg). Cierpi na inkontynencję, początki demencji starczej (problemy z pamięcią krótkotrwałą), jest obecnie osobą leżącą gdyż przeszła złamanie kości biodrowej, ma założony cewnik.
Obowiązki

Prowadzenie domu: robienie zakupów, gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie.
Opieka: pomoc w codziennych czynnościach, towarzyszenie podczas spacerów, aktywne spędzanie czasu.
Praca w nocy póki co nie występuje, jednak trzeba być przygotowanym do niesienia pomocy jeśli zajdzie taka potrzeba (jest Babyphon)
Informacje dodatkowe

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym 100m2, dom wyposażony jest w łóżko medyczne i krzesło toaletowe.
Dla opiekunki do dyspozycji jest własny segment z podstawowym wyposażeniem i dostępem do Internetu.
Czas wolny do uzgodnienia: min. 2 godziny dziennie + 2 razy w miesiącu po pół dnia wolnego
Rodzina odwiedza podopieczną regularnie (2-3 razy w tygodniu)
Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl

Wymagania

dobra znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu 2.04 na 6 tyg
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy

ID ogłoszenia: 65758c28c2169a36