€ 1240 + 100€ premii wielkanocnej

Oferta pracy w Niemczech jako opiekunka do mobilnej, starszej pani z Furtwangen od 28.02.

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Furtwangen, Villingen-Schweningen
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: luty 16, 2018 05:31

W rejonie Furtwangen do podjęcia praca w Niemczech dla rzetelnej opiekunki osób starszych. Zlecenie dotyczy opieki nad seniorką w wieku 88 lat, która ma początki demencji.

Pani ma 88 lat, 150 cm wzorstu i waży 50kg. Podopieczna cierpi na częściową inkontynencję (korzysta z pieluchomajtek), jak również ma początki demencji- częściowa dezorientacja czasowo- przestrzenna). Pani porusza się samodzielnie (korzysta z laski)

Jest to kobieta w pełni kontaktowa, miła i towarzyska.
Obowiązki

Prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów

Opieka: pomoc w codziennych czynnościach, przy ubieraniu się i higienie osobistej, wspólne jedzenie posiłków, spędzanie czasu z podopieczną, towarzyszenie jej podczas spacerów i pójścia do lekarza

Praca w nocy może wystąpić sporadycznie. Należy być jednak przygotowanym do niesienia pomocy w każdej chwili.

Informacje dodatkowe

Podopieczna mieszka w domu wielorodzinnym, w którym są dwa osobne wejścia i rodzina tej Pani mieszka nad nią.

Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z dostępem do Internetu.

Do podopiecznej nie przychodzi opieka medyczna.

Czas wolny do uzgodnienia: codziennie min. 2 godziny dziennie.
Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl

Wymagania

komunikatywna znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu 27.02. na okres dwóch miesięcy
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 5825a855454864d9

Brak tagów