€ 1,290.00

Dam pracę w Niemczech dla opiekunki osób starszych do pani z Berlina od 8.09

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: sierpień 22, 2017 03:59

Od 8-go września poszukiwana na zastępstwo opiekunka osób starszych. Oferta pracy w Niemczech w Berlinie przy opiece nad seniorką w wieku 90 lat, która ma problemy ze wzrokiem, raka piersi, nadciśnienie, rozrusznik serca i inkotynencję.

Obecnie firma Herz24 poszukuje opiekunki na sprawdzone zlecenie. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego.

Podopieczna ma 90 lat, 158 cm wzrostu i waży 63kg. Cierpi na zwyrodnienie plamki żółtej (słabo widzi), jest diabetykiem, ma rozrusznik serca, raka piersi, nadciśnienie oraz inkontynencję. Jest osobą niepalącą, raczej świadomą, poruszającą się za pomocą balkonika lub wózka inwalidzkiego.
Obowiązki

Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, sprzątanie, robienie zakupów, prasowanie.

Opieka: ewentualna pomoc w pielęgnacji ciała, przy kąpaniu oraz ubieraniu. Pomoc w pójściu do toalety. Towarzyszenie podopiecznej na spacerach oraz spędzanie czasu z podopieczną.

Praca w nocy może wystąpić sporadycznie, podopieczna śpi spokojnie. Należy być przygotowanym do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba.
Informacje dodatkowe

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu 90 m2, nie ma zwierząt.

Do dyspozycji dla opiekunki jest własny pokój z podstawowym wyposażeniem.

Czas wolny to min. 2-3 godzin dziennie oraz dodatkowo do uzgodnienia z rodziną.

Kontakt na e-mail: justyna.art@herz24.pl pod numerem 730-733-104

Wymagania

dobra znajomość języka niemieckiego, mile widziana osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu ok. 8.09. na 2 miesiące
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 964599ad9c185d3f