€ 1650 euro brutto/mc + dodatki

Dam pracę w Niemczech Kolonia kierowca kat.B przy przewozie osób niepełnosprawnych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: maj 30, 2016 4:16 am

Urząd miasta Kolonii oferuje zatrudnienie dla kierowców kat.B z podstawową znajomością języka niemieckiego. Niemcy praca przy przewozie osób niepełnosprawnych fizycznie.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 1650 ruto miesięcznie brutto plus dodatkowo prowizja w wysokości 7 euro od każdego wykonanego kursu

Obowiązki:

  • praca dla urzędu miasta Kolonii przy przewozach osób niepełnosprawnych
  • pracownik będzie woził osoby które są w państwowych ośrodkach, szpitalach lub takie których nie stać na samodzielne zorganizowanie sobie przejazdu na rehabilitację/zabieg/wizytę u lekarza, itp
  • przyjazd po osobę niepełnosprawną pomoc przy wejściu do samochodu, przewóz do miejsca docelowego a później odwiezienie osoby do domu/ośrodka

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • przyjazne nastawienie
  • empatia
  • czynne prawo jazdy kat.B od minimum 2 lat
  • mile widziane doświadczenie
  • cierpliwość

  • odpowiednie auto, przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych
  • przeszkolenie pracownicze wdrażające z zasad BHP oraz np. pierwszej pomocy
  • pomoc w szukaniu zamieszkania w uczciwej cenie
  • telefon służbowy z GPSem

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Praca Niemcy przy przewozie osób niepełnosprawnych

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 331574b9cc5035a6