€ 8,50 euro brutto/h plus dodatki

Praca w Niemczech na produkcji elementów gumowych bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: marzec 3, 2015 02:23

Producent elementów gumowych (uszczelki, dywaniki samochodowe) zatrudni Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Niemcy praca w Kolonii na produkcji przy kontroli jakości i drobnych poprawkach.

Stanowisko: Pracownik na produkcji gumowych elementów

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Stawka: 8,50 euro brutto za godzinę z możliwością uzyskania premii wydajnościowych, nadgodziny płatne są dodatkowo zgodnie z niemieckim prawem pracy

Obowiązki:

  • Zatrudnienie dla osoby do pomocy przy produkowaniu elementów gumowych takich jak dywaniki samochodowe, uszczelki.
  • Pracownik będzie zobowiązany do przeprowadzania szczegółowej kontroli jakości elementów po procesie produkcji.
  • Zadaniem będzie wykonywanie poprawek – wygładzanie krawędzi, wyrównywanie powierzchni lub nadwyżek materiału.

Wymagania:

  • prawo jazdy i własny samochód
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • duża dokładność, przykładani się do wykonywanych prac
  • zręczność, spryt
  • spostrzegawczość
  • umiejętność pracy w pełnym skupieniu
  • odwaga
  • brak problemów z zaaklimatyzowaniem się w nowym miejscu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na stałe
  • pracę początkowo na 3/4 etatu – docelowo 40 godzin w tygodniu plus możliwość wypracowywania nadgodzin
  • gruntowne przeszkolenie
  • wysokie stawki godzinowe

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Produkcja elementów gumowych.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 39054f4f9bf47e2f