€ 15/h brutto

Praca Niemcy przy sprzątaniu biur od zaraz w Berlinie dla sprzątaczek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Sierpień 6, 2019 3:30 am

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla kandydatów z podstawową znajomością języka. Ogłoszenie z Berlina od zaraz przy sprzątaniu biur dla sprzątaczek i sprzątaczy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 15 euro brutto na godzinę

Termin: rozpoczęcie od zaraz

Zakres zadań:

  • kompleksowe sprzątanie powierzchni biurowych w tym toalet, kuchni, korytarzy, gabinetów, boxów typu open space etc.
  • opróżnianie koszy, wyrzucanie worków
  • mycie szyb, wycieranie poręczy na klatkach schodowych itp

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dyspozycyjność od zaraz
  • optymizm, otwartość
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy z ludźmi

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę od sierpnia 2019
  • początkowo obowiązuje okres próbny z opcją przedłużenia wyłącznie dla wybranych
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na czas trwania okresu próbnego – osoby przedłużające umowę muszą liczyć się z tym iż będą musiały same zorganizować sobie lokum

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: sprzątanie biur, od sierpnia 2019

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 9945d489b613b885