€ 2450-2850 brutto

Dla par dam pracę w Niemczech bez znajomości języka produkcja detergentów od zaraz fabryka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: stała umowa
  • Opublikowany: maj 16, 2023 01:31

Bez znajomości języka w fabryce z Kolonii dostępna od zaraz do podjęcia praca w Niemczech na produkcji detergentów. Zatrudnienie także dla par z zakwaterowaniem dostępnym na miejscu za opłatą.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: od 2450 do 2850 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 6

Obowiązki:

W zakładzie produkującym detergenty i płyny dezynfekujące należy wykonywać różnorodne obowiązki, takie jak obsługa taśmociągu, nadzór nad procesem produkcyjnym, dostarczanie towarów na halę oraz prace manualne, takie jak pakowanie i etykietowanie produktów. Wszystkie te zadania powinny być wykonywane starannie, aby zapewnić wysoką jakość wyrobu. Kierownik zmiany będzie nadzorował pracowników i przypisywał im szczegółowe zadania.

Wymagania:

Aby ubiegać się o stanowisko, kandydat powinien mieć doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość technologii i procesów produkcyjnych, oraz umiejętności obsługi maszyn i urządzeń. Wymagana jest dokładność i umiejętność pracy zespołowej, a także odpowiedzialność i sumienność w utrzymaniu jakości produktów i przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Ważne jest również, aby kandydat był gotów do pracy na zmiany i mógł pracować w Niemczech od razu. Znajomość języka niemieckiego będzie atutem przy rekrutacji.

Zapewniamy:

Oferujemy elastyczny tryb życia, umożliwiający pracę na 3 zmiany i dostosowanie grafiku pracy do potrzeb kandydata. Zapewniamy wynajem mieszkań o wysokim standardzie w cenie 300 € miesięcznie od osoby lub 400 € od pary. Oferujemy atrakcyjne zarobki z terminowymi wypłatami, premie i dodatki, a także solidne przeszkolenie na miejscu. Zapewniamy opiekę polskojęzycznego koordynatora, który pomoże w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pracą i zakwaterowaniem. Pracownikowi na tym stanowisku przysługuje służbowy uniform.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej Kolonia, 2023/06

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 40264624e6c3ec95