€ 1450 euro brutto miesięcznie

Dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz Lipsk pakowanie wędliny

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Listopad 9, 2015 4:06 am

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla pakowaczy w przetwórni mięsnej. Zatrudnienie w Lipsku bez znajomości języka przy pakowaniu wędliny krojonej na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz wędliny krojonej

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Zarobki: 1450 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zadania będą wykonywane przy taśmie produkcyjnej
  • pracownik w rękawiczkach układa odpowiednią ilość (zgodnie z wagą) plasterków wędliny krojonej na plastikowe tacki
  • praca będzie wykonywana w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • preferujemy zgłoszenia od osób z doświadczeniem w pracy na produkcji spożywczej
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zachowanie odpowiedniej higieny pracy i osobistej
  • wytrzymałość na pracę w środowisku o obniżonej temperaturze
  • odpowiedzialne wykonywanie powierzonych prac

  • uczciwe wynagrodzenie w wysokości 1450 euro brutto miesięcznie
  • pomoc w zorganizowania odpłatnego lokum na terenie Berlina
  • odpowiednią odzież roboczą
  • niezbędne rękawiczki, czepki i maseczki
  • ubezpieczenie
  • dostęp do świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztagsberuf2016@eclipso.de

w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – pakowaniewedliny01/11/15

ID ogłoszenia: 898563fea4fe41aa

12 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz Lipsk pakowanie wędliny”

  1. witam jestem zainteresowany oferta pracy .Pracowalem rok w zakladach miesnych w karsluhe do lipca tego roku w tej chwili pracuje w Badbergen rowniez w zakladach miesnych uboje bardzo bym chcial pracowac blisko granicy kolo lipska zeby miec blizszy kontakt z rodzina .Pozostawiam panstwu moj numer tel 15171095141

  2. Jestem z dziewczyną zainteresowani pracowaliśmy wcześniej przy mięsie… Więc myślę że jakieś doświadczenie mamy i nie boimy się pracy oto numer kontaktowy 721686456 pozdrawiam

  3. witam, jestem zainteresowana Państwa ofertą, natomiast zakazdym razem jak próbuję wysłać e-mail z CV, to wyskakuje mi błąd. Proszę odpowiedz pod nr tel.: +48 732-699-273 bądź e-mail: bocian0401@wp.pl

  4. Dzień dobry,

    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy – pakowacz wędlin 01/11/15
    Pracowałem na produkcji mięsa w rzeźni w Danii.
    Mam doświadczenie i spryt w wykonywanej pracy.
    Proszę o pilny kontakt.
    tel.0048693278725

    Z poważaniem
    Jacek Miszczuk

  5. Dzień dobry,

    Mam doświadczenie w wykonywanej pracy.

  6. Dzień dobry,

    Obecnie poszukuję pracy.

  7. Dzień dobry,

  8. Witam,zainteresowany jestem ofertą.Przez 5 miesięcy tego roku pracowałem w Edeka przy pakowaniu mięsa i wędlin na taśmie obecnie pracuję w firmie Sbb w Rheine przy pakowaniu suchej karmy dla zwierząt również na taśmie.
    tel.+48 729 363 797

  9. Witam,zainteresowany jestem Państwa ofertą pracy.Pracowałem i nadal pracuję w Niemczech przy taśmie m.in. przy pakowaniu mięsa i wędlin dla firmy Edeka.
    pzdr Mariusz tel.+48729363797

  10. Witam,
    Jestem zainteresowany pracą na produkcji posiadam doświadczenie znam język proszę o kontakt tel. 604 175 909

    • Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz.Obecnie ppracuję w przetwórni karm dla zwierząt w Polsce.Chcę coś zmienić w swoim życiu.7 lat przebywałem w Grecji.Powodem podjęcia pracy od zaraz są głównie względy ekonomiczne.Jestem w pełni przygotowany na natychmiastowy wyjazd.Jako młody człowiek pracowałem w Niemczech.Nie trktuję pracy przejściowo.Chcial bym pracować dli\uższy czas.Choćby dlatego że są perspektywy .

  11. Młoda, energiczna, bez nałogów szuka pracy 515-689-853 lub diana.szlonszkiewicz@o2.pl