€ 8,70 euro brutto/h

Dam pracę Niemczech bez znajomości języka na magazynie od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 27, 2015 23:55

Hurtownia spożywcza z Kolonii poszukuje pracowników od zaraz do zbierania i pakowania zamówień na magazynie. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Magazynier

Termin: praca do podjęcia od zaraz, prosimy o pilne wysyłanie aplikacji

Miejsce zatrudnienia: Kolonia

Zarobki: 8,70 euro brutto/h

Opis stanowiska:

  • Praca w hurtowni spożywczej na dziale magazyn.
  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za zbieranie zamówień i przygotowanie ich do wysyłki.
  • Obowiązkiem będzie zdejmowanie towarów z półek, często paletowanie lub pakowanie w małe paczki.
  • Towar przygotowuje się dla sklepów bądź klientów indywidualnych.

Oczekiwania:

  • licencja na wózki widłowe
  • preferowanie pół roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka nieobowiązkowa
  • wymagani pracownicy z dobrą sprawnością fizyczną, silni i zwinni

Zapewniamy:

  • szkolenie z zakresu obsługi systemu magazynowego, sprzętu, BHP i pełne wdrożenie w obowiązki
  • umowa o pracę na niemieckich warunkach
  • atrakcyjne zarobki
  • praca w systemie zmianowym – dodatkowo soboty, niedziele, święta oraz nocki są płatne dodatkowo
  • wsparcie na miejscu polskojęzycznego opiekuna
  • zapewnione zakwaterowanie w cenie 220 euro miesięczne

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Magazyn spożywczy, Kolonia” należy przesłać na podany poniżej adres

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 6445565830997752

1 odpowiedź na “Dam pracę Niemczech bez znajomości języka na magazynie od zaraz Kolonia”

  1. Marcin fircowicz na czerwiec 4, 2015 @ 13:24

    Jestem zainteresowany ofertą pracy w Kolonii.przebywam na miejscu mam zakwaterowanie ,uprawnienia na wózki widłowe, j niemiecki podstawowy j angielski komunikatywny.proszę o kontakt kontakt.