€ 1800 netto +zakwaterowanie

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz pakowanie leków w Lipsku 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 6, 2022 01:49

Z bezpłatnym zakwaterowaniem dam pracę w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie w Lipsku przy pakowaniu leków i suplementów diety.

Stanowisko: Pakowacz leków

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Zarobki: 1800 euro netto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 15

Zakres zadań:

  • manualna, powtarzalna praca przy taśmie, polegająca na kontroli jakości, obsłudze urządzeń i pakowaniu leków oraz suplementów diety

Wymagania:

  • pełna punktualność, samodzielność
  • zdolności manualne
  • szybkość
  • zwinność
  • mile widziana będzie znajomość języka niemieckiego
  • atutem będzie doświadczenie w pracy jako pakowacz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • pracowitość
  • odpowiedzialne wypełnianie zadań
  • gotowość do pracy w środowisku monitorowanym

Oferujemy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • uczciwe zarobki oraz dodatki do pensji podstawowej – karty sportowe, dofinansowanie do obiadów, na miejscu parking pracowniczy
  • za darmo zorganizowane zakwaterowanie w dobrych warunkach

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Pakowanie leków, Niemcy praca 2022, Lipsk”

należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 4906315b18a4e2ed