€ 8,20 brutto

Oferty pracy w Niemczech na magazynie bez języka komisjonowanie Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: lipiec 12, 2014 00:35

Sklep internetowy w Berlinie zatrudni 2 osoby do pracy w Niemczech na magazynie. Oferta bez języka przy komisjonowaniu, zbieraniu zamówień oraz pakowaniu do wysyłki.

Stanowisko: order picker
Miejsce pracy: Berlin
Zarobki: 8,20 euro brutto (160h pracy w miesiącu)

Zadania:
Praca na magazynie ze sprzętem IT, drobną elektronika użytkową. Zadaniem pracownika będzie skompletowanie zamówienia klienta na podstawie drukowanej listy, zapakowanie oraz zabezpieczenie przesyłki, wprowadzenie danych do systemu, naklejenie kodu adresowego oraz wydanie towaru kurierowi.

Wymagania:
– szybkość, dobre zdrowie
– umiejętność pracy pod presją czasu szczególnie w okresach świątecznych
– zaświadczenie o niekaralności
– doświadczenie na magazynie przy komisjonowaniu będzie mile widziane
– pierwszeństwo w rekrutacji będą miały osoby mówiące po niemiecku

Oferujemy:
– półroczny kontrakt na niemieckich warunkach z opcją przedłużenia
– gwarantowane 160 godzin pracy w miesiącu
– zakwaterowanie w urządzonym mieszkaniu (kawalerka – koszt 200 euro miesięcznie)
– przyjazne środowisko pracy
– pomoc przy wszystkich sprawach formalno-prawnych

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: order picker Berlin

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 57953c080386b9fe

1 odpowiedź na “Oferty pracy w Niemczech na magazynie bez języka komisjonowanie Berlin”

  1. znam język niemiecki jestem osobą bez konfliktową pracowitą i bystrą