€ 14,50/h brutto

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu biur od zaraz w Hamburg dla sprzątaczek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 23, 2019 03:44

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie w Hamburgu od zaraz przy sprzątaniu powierzchni biurowych. Darmowe zakwaterowanie zapewnione jest dla pracowników na miejscu.

Stanowisko: Personel sprzątający

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca o charakterze fizycznym w stałych godzinach
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompleksowe sprzątanie biur
  • do zadań należeć będzie wycieranie kurzy, mycie podłóg, zbieranie brudnych szklanek z biurek, włączanie zmywarek, sprzątanie toalet, wycieranie stołów w salach konferencyjnych itp.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • zaangażowanie
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • sumienność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z uwzględnieniem okresu próbnego
  • pełny etat i stałe godziny pracy
  • bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach
  • bardzo dobre wynagrodzenie i solidne warunki zatrudnienia
  • dostęp do świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Sprzątanie biur od zaraz, Hamburg” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@munich.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 1935d362b65acacd