€ 11,84-14,84/h +zakwaterowanie

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka przy sortowaniu odzieży od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 19, 2019 07:17

Ogłoszenie aktualnej od zaraz, fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie w Essen możliwe bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Miejsce zatrudnieni: Essen, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: stawka ustalana będzie indywidualnie w wysokości od 11,84 do 14,84 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się ręcznym sortowaniem, pakowaniem odzieży używanej

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zdolności manualne
  • wytrzymałość, pracowitość, sumienność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • prosimy o aplikowanie osoby bez astmy i alergii – konieczność przejścia badań lekarskich!

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • przeszkolenie pracownicze oraz środki ochronne
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu w wynajętych mieszkaniach
  • atrakcyjne zarobki
  • pracodawca zapewnia zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. fso/a/02/19

źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-przy-sortowaniu-odziezy-essen/

ID ogłoszenia: 6305c6b171bd7d0a

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka przy sortowaniu odzieży od zaraz Essen”

  1. nikolinka97 na luty 21, 2019 @ 21:59

    Witam serdecznie jestem za interesowana praca mogę nawet jutro podjechac na rozmowe o prace. prosze o kontakt pod numerem telefonu +4915163090306.
    Nicole Skrzypiec

    Hallo, ich interessiere mich für die Arbeit. Ich kann sogar morgen über die Arbeit sprechen. Bitte kontaktieren Sie mich unter der Telefonnummer