€ 1960 +zakwaterowanie

Dla par fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka w sklepie Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 28, 2021 02:10

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w sklepie wielkopowierzchniowym z Hamburga przy wykładaniu towarów na półki i dbaniu o porządek.

Stanowisko: Pracownik w sklepie

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Pensja: 1960 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie zadań fizycznych w sklepie sieciowym
  • praca skierowana dla par – pary obsadzają wspólne zmiany
  • do zadań należeć będzie kompletowanie towarów na podstawie listy na palety, wywożenie na sklep i wykładanie na półki
  • pracownik będzie zajmował się również kontrolą produktów na regałach, wycieraniem półek, zmianą cen, przygotowywaniem eskpozycji itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • solidność, pracowitość, energiczność
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • wielozadaniowość
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • bezproblemową, elektroniczną rekrutację
  • szkolenie pracownicze przeprowadzone w języku polskim
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do przesłania aplikacji mailowo, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: Praca w sklepie, Hamburg 05/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-niemcy-w-sklepie-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-hamburg-2021/

ID ogłoszenia: 87060afdd6bd841a