€ do ustalenia

Cukiernik – praca w Niemczech od zaraz na produkcji spoż. w Haßfurcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Opublikowany: Lipiec 10, 2020 2:14 am

Firma z Haßfurtu poszukuje doświadczonych cukierników do ciekawej pracy w Niemczech od zaraz przy produkcji słodkości. Ogłoszenie adresowane do osób, które znają język niemiecki.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Miejsce pracy: Haßfurt, Niemcy

Poszukujemy kandydatów którzy:

– znają język niemiecki
– mają doświadczenie na stanowisku cukiernika

Obowiązki:
produkcja wyrobów cukierniczych według receptury
obsługa maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów cukierniczych i ciastkarskich
wytwarzanie elementów dekoracyjnych wyrobów cukierniczych
organizowanie własnego stanowiska pracy

Oferujemy:
niemiecka umowa o pracę

warunki:
Około 2200€ netto miesięcznie – na rękę

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku niemieckim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać “Cukiernik Niemcy”

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 5665f0596b104764