€ 2,000.00

Pokojówka praca Niemcy od zaraz sprzątanie w hotelu 4* z Oberstaufen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: październik 22, 2021 01:36

Z podstawową znajomością języka w hotelu czterogwiazdkowym z Oberstaufen do podjęcia od zaraz praca w Niemczech na stanowisku pokojówki przy sprzątaniu pokoi gościnnych oraz innych pomieszczeń.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

miejsce pracy: Oberstaufen

4 gwiazdkowy hotel

Główne zadania:

sprzatanie pokoi i pomieszczen hotelowych

Wymagania:
doświadczenie
Wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
1800 – 2000 Euro brutto miesięcznie
darmowe zakwaterowanie i wyżywnienie w pokoju hotelowym

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie wiadomości prosimy umieścić: Pokojówka Pokojowy Niemcy

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji
Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

ID ogłoszenia: 706616fe3554f211