€ do ustalenia

Niemcy praca od zaraz jako pokojówka przy sprzątaniu hotelu w Überlingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Opublikowany: Wrzesień 4, 2020 3:10 am

Dla pokojówek od zaraz propozycja legalnej pracy w Niemczech przy sprzątaniu obiektu hotelowego w Überlingen nad jeziorem Bodeńskim. Na tym stanowisku wymagana jest komunikatywna znajomość języka.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

miejsce pracy: Überlingen nad jeziorem Bodeńskim, południowe Niemcy

Umowa niemiecka z hotelem na czas określony, czyli na sezon do 18.12.2020. W roku 2021 dla chętnych praca rozpoczyna się od 01.03.2021 i trwa do końca roku

Praca na pełny etat, 5 do 6 dni w tygodniu, na zmianę od godz. 5 do 13.30, albo od godz. 8 do 16.30, ok. 175 godzin miesięcznie

Główne zadania:
Utrzymanie czystości w pokojach hotelowych, jak również sprzątanie pomieszczeń ogólnie dostępnych, jak: korytarze i toalety publiczne
Zmiana pościeli i ręczników w pokojach
Przygotowywanie pomieszczeń do przyjęcia nowych gości

Wymagania:
Oferta jest przeznaczona zarówno dla kobiet jak i mężczyzn
Udokumentowane minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane, ale niekoniecznie
Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność

Oferujemy:
niemiecka umowa o pracę
Wynagrodzenie miesięczne netto: od 1200 do 1350 Euro
+ Darmowe wyżywienie (w dniach pracy)
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i płatne przez pracownika ok. 100 Euro netto / miesiąc
osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

Prosimy również o umieszczenie w aplikacji informacji od kiedy są Państwo dyspozycyjni do pracy

w temacie prosimy wpisać “Pokojówka/Pokojowy Berlin”

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 8565f500ef2eb5d6