€ 13,5 do 15 euro brutto za godzinę

Budownictwo praca w Niemczech od zaraz dla 2 murarzy Woltersdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Woltersdorf
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 24, 2014 16:06

Poszukujemy pracowników budowlanych w charakterze murarzy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla 2 Polaków w Woltersdorf na budowie przy murowaniu i zadaniach betoniarskich.

Stanowisko: Murarz

Zarobki: 13,5 do 15 euro brutto za godzinę

Miejsce zatrudnienia: Woltersdorf

Liczba wolnych miejsc: 2

Obowiązki:

  • Osoby zatrudnione będą zajmować się pracami betoniarskimi oraz stawianiem ścian.

Oczekiwania:

  • podstawowy poziom znajomości języka, pracodawca wymaga jednak znajomości słownictwa branżowego
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • pracowitość, sumienność

Oferujemy:

  • pomoc w sprawach formalnych, przygotowanie umów, tłumaczenia
  • zapewnione płatne zakwaterowanie – koszt miesięczny to 125-150 euro miesięcznie
  • zatrudnienie na czas nieokreślony
  • umowa z niemieckim pracodawcą

Aplikacja:
Zgłoszenie z CV prosimy przesłać na adres: pracaniemcy@irkl.pl

Prosimy zatytułować wiadomość z CV tak, aby nie było wątpliwości czego ona dotyczy.

W treści należy dodać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

źródło:http://www.poloniusz.pl/o1-23443a/

ID ogłoszenia: 291547343c4b6cba

4 komentarze na “Budownictwo praca w Niemczech od zaraz dla 2 murarzy Woltersdorf”

  1. Zgłaszam gotowość podjęcia pracy od zaraz w charakterze murarza. Posiadam 15-letnie doświadczenie w pracy na budowach – prace murarskie, docieplenia, roboty wykończeniowe.

  2. Witam

    Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą.

    |Pozdrawiam

  3. dwuch mlodych i znajacych sie budowiefachowców znamy siena tym ci robimy inie tylko moj nrtele 510825328

  4. Witam .Jestem zainteresowany ta pracą w raz z kolegą . Pracowałem od 2006 roku do 2014 w holandii u jednego pracodawcy holenderskiego,ale wysyłano nas w delegacje do belgii i niemiec. Znamy sie w tym fachu murownie klinkieru ,bloczków betonowych silci a także porotem .Zdarzało się remonty mieszkań i domów czyli ogólnobudowlane prace jak glazura czy regipsy lub panele . Pilnie czekam na wiadomość mój mejl to bosman412@o2.pl lub tel669435970