€ do uzgodnienia

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla par przy kwiatach w ogrodnictwe Emsland

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Emsland
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: kwiecień 28, 2017 01:48

Atrakcyjna oferta sezonowej pracy w Niemczech (Emsland) przy kwiatach dla Polaków bez znajomości języka.  Zatrudnienie w ogrodnictwie dla par przy sadzeniu i pielęgnacji.

Stanowisko: Pracownik przy kwiatach
Lokalizacja: Emsland, Niemcy
Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy kwiatach
  • pracownicy będą zajmować się głównie sadzeniem oraz pielęgnacją roślin, dodatkowo obowiązkiem będzie podcinanie, nawożenie, pikowanie
  • do obowiązków należy zbieranie kwiatów zgodnie z zamówieniem i przygotowywanie ich do wysyłki

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • duża samodzielność
  • zdolność do pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie
  • od kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
  • duża dokładność
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość otrzymania dodatków świątecznych
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia długotrwałej pracy
  • pomoc wykwalifikowanej kadry

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem aktualnego CV na poniżej podany adres kontaktowy:
opole@cp-personal.com z dopiskiem: „kwiaty” w tytule

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-w-ogrodnictwie-dla-par-przy-sadzeniu-kwiatow-emsland/

ID ogłoszenia: 40559027db9bac4d