€ 2300/mc

Budownictwo dam pracę w Niemczech od zaraz przy remontach-wykończeniach Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: Marzec 24, 2020 5:17 am
  • Wygasa: 5 dni, 19 godzin

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w Bremen dla pracowników budowlanych przy murowaniu i regipsach.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy remontach i wykończeniach

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Pensja: 2300 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykonywać prace wykończeniowe i remontowe
  • obowiązkiem będzie między innymi murowanie i montaż regipsów

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • pełna samodzielność
  • wysoka motywacja, zaangażowanie, pracowitość
  • doświadczenie w branży budowlanej

Zapewniamy:

  • przyjazny i pomocny zespół
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, podpisaną z pracodawcą
  • miesięcznie pensję w wysokości 2300 euro brutto
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych, np: przy uzyskaniu świadczeń, Kindergeld, założeniu konta w banku
  • ubezpieczenie zdrowotne

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt pod numerem:

  • Tel. 0048 609007759

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-budowie-przy-wykonczeniach-bremen-2020/

ID ogłoszenia: 2275e789c908a896