€ 10,25/h +zakwaterowanie

Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz przy zbiorach papryki bez języka Torgau 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Torgau
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Luty 16, 2021 3:58 am
  • Wygasa: 13 dni, 6 godzin

Zatrudnienie w szklarni z Torgau przy zbiorach papryki 2021. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia na miejscu bezpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów

Miasto: Torgau, Niemcy

Pensja: 10,25 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 10

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • fizyczna praca w szklarni przy paprykach
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za zbieranie, pakowanie oraz pielęgnowanie warzyw

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • brak nałogów
  • zdyscyplinowanie, pracowitość

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas określony
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione w jednorodzinnym, ogrzewanym domku
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim
  • wsparcie na miejscu w sprawach organizacyjnych, administracyjnych oraz kadrowych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres dostępny poniżej:

  • zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „szklarnia 02/2021″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-papryki-od-zaraz-bez-jezyka-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-2021-torgau/

ID ogłoszenia: 808602ab22839fd8