€ 1500 netto "na ręke"

Bonn, praca w Niemczech przy produkcji soków od zaraz bez znajomości języka 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonn
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 24, 2019 02:13

Zakład z Bonn poszukuje od zaraz kandydatów dyspozycyjnych do podjęcia pracy w Niemczech przy produkcji soków. Zatrudnienie 2020 bez znajomości języka niemieckiego z zapewnionym na miejscu zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik produkcji soków

Lokalizacja: Bonn, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1500 euro netto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • zadania zlecane będą dotyczyć pracy na każdym etapie produkcji
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przygotowanie owoców do produkcji, obsługa urządzeń, mycie i konserwacja maszyn, pakowanie, etykietowanie, wykładanie opakowań na linię produkcyjną itp.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie, odpowiedzialność
  • samodyscyplina

Oferujemy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pomoc we wdrożeniu się w zadania
  • umowę na pół roku z opcją przedłużenia na stałe dla pracowników najlepiej wypełniających swoje obowiązki
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione na cały okres umowy

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Produkcja soków, 01/2020″

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 9275e014450be491