€ do ustalenia

Bez znajomości języka praca w Niemczech przy pakowaniu wędlin od zaraz Erfurt 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erfurt
  • Opublikowany: luty 23, 2018 05:27

Zakład z Erfurtu poszukuje od zaraz pakowaczy do legalnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2018 bez znajomości języka przy pakowaniu wędlin na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Miejsce zatrudnienia: Erfurt, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Zakres obowiązków:

  • zatrudnienie w zakładzie produkcyjnym przy pakowaniu kiełbasek na linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się ważeniem, sprawdzaniem jakości i pakowaniem gotowego produktu
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych i dbanie o czystość na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność do pracy w grupie
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B oraz możliwość przyjechania swoim autem
  • opcja podjęcia pracy w Niemczech również dla osób nie porozumiewających się w języku niemieckim
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie
  • wsparcie rezydenta na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie umowy zgodnej ze standardami niemieckimi
  • możliwość podjęcia zatrudnienia również dla par
  • opcja podjęcia długoterminowej współpracy
  • pracę w Niemczech od zaraz

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę poniższą:

Krótki link: http://bit.do/pakowanie-wedliny

ID ogłoszenia: 7145a8f7298ed76d