€ 9,79-12,43 /h

Bez języka praca w Niemczech od zaraz przy produkcji foteli samochodowych do Audi w Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ingolstadt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Wrzesień 17, 2019 2:09 am

Fabryka z Ingolstadt poszukuje od zaraz osób do pracy w Niemczech bez znajomości języka przy produkcji – montażu siedzeń samochodowych do marki Audi. Zakwaterowanie zorganizowane będzie odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji siedzeń samochodowych

Lokalizacja: Ingolstadt, Niemcy

Pensja: 9,79 – 12,43/h euro, stawka wzrasta stopniowo wraz ze stażem pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy montażu siedzeń samochodowych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy w systemie trójzmianowym
  • gotowość do pracy w soboty
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego aczkolwiek nie jest konieczna

Oferujemy:

  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 320 euro za miesiąc od osoby
  • pracę zmianową i dodatek za pracę w nocy +25%
  • przez pierwsze 3 miesiące pracodawca zapewnia dodatek do paliwa w wysokości 5€
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisanej z niemieckim pracodawcą

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • cv@info-pl.de

Kontakt telefoniczny, możliwy jest pod numerami: 666017064 / 666 015 872

źródło: http://niemcownia.pl/oferta-pracy/produkcja-siedzen-audi/

ID ogłoszenia: 7785d8034d444898