€ 14-16 € brutto/h

Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz przy odśnieżaniu 2022 w Garmisch-Partenkirchen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Garmisch-Partenkirchen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: sezon 2022
  • Opublikowany: listopad 30, 2021 02:23

Firma z Garmisch-Partenkirchen poszukuje od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Niemczech przy odśnieżaniu. Zatrudnienie 2022 bez znajomości języka do końca marca lub dłużej. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy odśnieżaniu

Miasto: Garmisch-Partenkirchen, Niemcy

Pensja: od 14 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Umowa: do marca 2022

Obowiązki:

  • fizyczna praca na zewnątrz przy odśnieżaniu powierzchni
  • do zadań należeć będzie odśnieżanie parkingów, skwerów, osiedli, firm
  • zadania wykonywane są z użyciem łopat lub maszynowo

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • własna porządna odzież do pracy przy niskich temperaturach
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • solidność, odpowiedzialność, pracowitość

Zapewniamy:

  • wysokie i terminowe wynagrodzenie
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane
  • pracę w zgranym zespole
  • przyjazną atmosferę
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę do podjęcia od zaraz i obowiązującej do marca 2022
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • jeżeli nie ma opadów pracownicy delegowani są do innych prac – sprzątanie podwórek, garaży, przycinanie drzewek itp.

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: odsniezanie GAPA 12/21

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-fizyczna-w-niemczech-bez-jezyka-przy-odsniezaniu-2021-2022-garmisch-partenkirchen/

ID ogłoszenia: 4961a54dc08086a