€ od 2700 brutto

Od zaraz praca Niemcy dla kierowców kat.B przy przewozie osób w Norymberdze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 19, 2019 3:01 am
  • Wygasa: 10 dni, 17 godzin

Z podstawową znajomością języka aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla kierowców kat.B. Zatrudnienie w rejonie Norymbergi przy przewozie osób starszych i niepełnosprawnych.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Norymberga, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: od 2700 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • poszukujemy kierowcy kat.B do przewozu osób starszych i niepełnosprawnych autem typu bus
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pomóc w zajęciu miejsca oraz dowóz w ustalone miejsce
  • konieczna jest punktualność i dbanie o bezpieczeństwo pasażerów

Oczekiwania:

  • zaangażowaniem sumienność, odpowiedzialność
  • empatia
  • czynne prawo jazdy kat.B i brak punktów
  • umiejętność pracy pod presją
  • zgodna na udział w kursie pierwszej pomocy
  • szybkość reakcji
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • bardzo dobre zarobki
  • niemiecką umowę o pracę na pełny etat
  • pierwsza umowa zostanie podpisana na czas określony z możliwością przedłużenia
  • auto służbowe
  • telefon komórkowy
  • pracę w elastycznym grafiku

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego:

Przewóz osób niepełnosprawnych/starszych, Norymberga 11/19

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 2665dcdf1df10ed8

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy dla kierowców kat.B przy przewozie osób w Norymberdze”

  1. Jestem bardzo zainteresowany
    KrzysztofH
    Znajomość języka niemieckiego bardzo słaba,
    Bardzo dobra prezencja 187 wzrostu , 82 kg wagi ,sylwetka normalna,
    Gotowość nauki języka,
    Czynne prawo jazdy kat. B od 20 lat bez punktów.
    Należę do osób z mocną psychiką .
    umiejętność pracy pod presją ,
    empatia, cierpliwość, zaangażowanie ,
    dobra kondycja fizyczna
    Pozdrawiam