€ do uzgodnienia

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka przy zbiorach pomidorów 2021 od zaraz Wollup

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wollup
  • Opublikowany: czerwiec 8, 2021 02:38

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach pomidorów w szklarni. Zatrudnienie od zaraz w Wollup 2021 bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy zbiorze pomidorów

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Miejsce zatrudnienia: Wollup, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w gospodarstwie przy zbiorze warzyw w szklarniach
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pielęgnacja, zbiór i pakowanie przy linii pomidorów, papryki, bakłażanów oraz ogórków
  • inne zadania np. zbiór i pakowanie jeżyn również są możliwe

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • na miejscu zapewnione zamieszkanie
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy sezonowej

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

  • (049) 151 195 66 152

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-pomidorow-niemcy-praca-sezonowa-bez-jezyka-od-zaraz-wollup-2021/

ID ogłoszenia: 72960be528a13a74