€ od 15/h

Od zaraz Niemcy praca bez języka na budowie przy regipsach w Gelsenkirchen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gelsenkirchen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: lipiec 27, 2021 3:07 am

Od zaraz oferujemy zatrudnienie w Gelsenkirchen dla budowlańców bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy regipsach. Zakwaterowanie zapewnione jest przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik budowlany – monter regipsów

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Gelsenkirchen, Niemcy

Pensja: od 15 euro na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie przy montażu konstrukcji oraz płyt z karton gipsu
  • obowiązkiem będą również prace wykończeniowe

Oczekiwania:

  • samodzielność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku jest wymagane
  • dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • umowę o pracę
  • zakwaterowanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • pracę w zgranym zespole
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • opcja podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny:

  • +49 209 970 660

Zgłaszać się można również poprzez stronę:

  • www.pracuj.pl/praca/monter-plyt-gipsowo-kartonowych-niemcy,oferta,8190499

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-przy-regipsach-od-zaraz-gelsenkirchen/

ID ogłoszenia: 8260fd62aa95953