€ 1850/mc brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz na produkcji lodów Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Maj 11, 2018 5:01 am

Propozycja tymczasowej pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka. Od maja 2018 zatrudnienie na produkcji lodów w fabryce z Hanoweru.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Wynagrodzenie: 1850 euro miesięcznie brutto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska:

  • jest to praca tymczasowa przy wspieraniu zadań produkcyjnych w fabryce lodów i deserów mrożonych
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się odmierzaniem składników, obsługiwaniem maszyn produkcyjnych, kontrolowaniem jakości i pakowaniem gotowych produktów
  • zadania wykonywane są przy niskich temperaturach

Wymagania:

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • wysoka motywacja, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz i pozostania na miejscu do końca bieżącego roku
  • wysoka motywacja i odpowiedzialne podejście do zadań
  • doświadczenie i znajomość języka będą mile widziane

Oferujemy:

  • wsparcie w organizacji przejazdu
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie od maja 2018 do końca września bieżącego roku
  • zamieszkanie zapewnione w cenie 200 euro – pokój dwuosobowy albo 250 euro pokój jednoosobowy
  • przejrzyste warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM na poniżej dostępny adres:

  • arbeit-einstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule: „Produkcja lodów w Hanowerze, od maja 2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-hanower/

ID ogłoszenia: 3365af4b042b7eea