€ 2500-2800/mc brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz na produkcji dań gotowych fabryka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 30, 2021 02:45

Fabryka spożywcza z Kolonii posiada wakat na stanowisku pracownika produkcji dań gotowych. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Miasto: Kolonia, Niemcy

Pensja: od 2500 do 2800 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie zadań monotonnych i powtarzalnych
  • obowiązkiem będzie kontrola jakości, obsługa sprzętów produkcyjnych po odpowiednim przeszkoleniu, ręczne porcjowanie składników, pakowanie itp.
  • praca zgodnie z wysokimi standardami BHP

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od maja 2021
  • chęć podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • rzetelne przestrzeganie zasad BHP
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność
  • możliwość wykonywania pracy nudnej i powtarzalnej

Zapewniamy:

  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 250 euro od osoby miesięcznie
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • szkolenia pracownicze

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: produkcja-dan-gotowych 05/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-dan-fabryka-kolonia/

ID ogłoszenia: 956608af30f7c738