€ do uzgodnienia

Bez znajomości języka praca w Niemczech dla murarza na budowie Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 8, 2017 01:50

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla pracowników budowlanych bez znajomości języka. Oferta z Dortmundu w budownictwie dla murarza klinkieru przy wykonywaniu elewacji.

Stanowisko: Murarz
Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Nadrenia Północna – Westfalia, Niemcy
Zarobki: do ustalenia
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za murowanie cegieł klinkierowych zgodnie z wytycznymi kierownika budowy
  • przygotowanie zaprawy murarskiej
  • przenoszenie materiałów

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe
  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy
  • brak nałogów – osoby z problemami alkoholowymi proszone są o nie marnowanie naszego czasu

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla pracowników lub firm zajmujących się elewacjami klinkierowymi
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • forma podjęcia zatrudnienia do uzgodnienia

UWAGA! Prosimy wyłącznie o przemyślane zgłoszenia od osób na prawdę zainteresowanych podjęciem pracy za granicą w tym charakterze.

Aplikacja:
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem: 00491722790143

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-dla-murarza-klinkieru-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 50593871972c5ac