€ 12,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka praca Niemcy sprzątanie autobusów od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Sierpień 8, 2017 2:40 am

Oferujemy od zaraz możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech dla osób również bez znajomości języka przy sprzątaniu autobusów i tramwajów. Zatrudnienie w Bremen dla Polaków początkowo na nocnej zmianie – później możliwość przejścia na zmianę dzienną.

Stanowisko: Personel sprzątający

Wynagrodzenie: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Miejscowość: Bremen, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca w zajezdni z Bremen na noce
  • zadania polegają na kompleksowym sprzątaniu autobusów oraz tramwajów
  • obowiązkiem pracownika będzie odkurzanie, mycie powierzchni, wycieranie poręczy, wynoszenie odpadów, mycie szyb od wewnątrz
  • w razie konieczności również pranie tapicerki za pomocą specjalnego odkurzacza
  • inne zadania zlecane zgodnie z zapotrzebowaniem

Wymagania:

  • duża dokładność
  • motywacja do podjęcia pracy w tym charakterze
  • duża ambicja
  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do pracy początkowo wyłącznie na zmianie nocnej
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • zdolność do wykonywania pracy zespołowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie długotrwałe – poszukujemy osób na stałe
  • pracę w Niemczech od zaraz w oparciu o legalną umowę o pracę
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na pierwszy miesiąc a później pomoc w szukaniu samodzielnego lokum
  • na początek wyłącznie pracę na noce, później dostępne również zmiany dzienne

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie autobusów w zajezdni Bremen, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 201598781f2e0cf6