€ 9,49/h brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy przy produkcji karmy dla zwierząt od zaraz Pasawa

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Pasawa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Luty 19, 2019 7:10 am

Z bezpłatnym zakwaterowaniem od zaraz legalna praca w Niemczech przy produkcji karmy dla zwierząt w fabryce z Pasawy. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego i bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji karmy

Miejsce zatrudnienia: Pasawa, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,49 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zatrudniony w fabryce na produkcji karmy dla zwierząt
  • obowiązkiem będzie umieszczanie mięsa w maszynie mielącej, odbiór konserw i kiełbasek, obsługiwanie maszyn, naklejanie etykiet, foliowanie

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania własnym autem
  • sumienność, punktualność, odpowiedzialne podejście do obowiązków

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas
  • zapewnione zakwaterowanie opłacone przez przełożonego
  • zatrudnienie bez konieczności porozumiewania się w języku niemieckim
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z niemieckim pracodawcą
  • możliwość korzystania z pełnego pakietu socjalnego

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV, na adres:

  • tischbierek@diwa-personalservice.pl

Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem:

+48 887 029 961

źródło: www.mojeniemcy.de/praca/dam-prace/produkcja-karmy-km_319123

ID ogłoszenia: 1425c6b38d9f08c6