€ od 13-16/h

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz sprzątanie kliniki w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 23, 2022 02:31

Oferujemy zatrudnienie od zaraz przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej w Stuttgarcie. Niemcy praca dla sprzątaczki-sprzątacza bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka kliniki stomatologicznej

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: od 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w stałych godzinach, 5 dni w tygodniu
  • obowiązkiem będzie sprzątanie kliniki stomatologicznej w godzinach jej pracy
  • niezbędne jest mycie powierzchni, odkażanie, wynoszenie i odpowiednie przechowywanie odpadów medycznych, włącznie lamp bakteriobójczych itp.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • brak nałogów
  • samodzielność
  • brak alergii/uczuleń
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych, organizacyjnych, administracyjnych
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • płatny urlop
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pracę do podjęcia od zaraz na pełny etat
  •  szkolenia w zależności od zapotrzebowania

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz LM na poniższy adres kontaktowy:

  • zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sprzątanie kliniki 12/2022″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sprzataniu-kliniki-w-stuttgarcie/

ID ogłoszenia: 86763a441ef3dbf0