€ 15-19/h brutto

Bez języka oferta pracy w Niemczech na budowie przy regipsach od zaraz Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fulda
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: listopad 22, 2022 02:51

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie przy regipsach. Zatrudnienie w rejonie Fuldy dla budowlańców bez znajomości języka przy stawianiu ścianek działowych oraz montażu sufitów podwieszanych.

Stanowisko: Pracownik budowlany – regipsiarz

Liczba miejsc do obsadzenia: 20

Miasto: Fulda, Niemcy

Pensja: od 15 do 19 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na budowie przy regipsach – stawianie ścianek oraz montaż sufitów

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • atutem będzie własne auto i prawo jazdy kat. B
  • minimum 5 letnie udokumentowane doświadczenie na stanowisku regipsiarza

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • pomoc w przygotowaniu wyjazdu do Niemiec
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • stałą opiekę ze strony agencji pośrednictwa
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • miejsce zamieszkania
  • możliwość aplikowania bez konieczności wysyłania CV
  • pomoc przy tłumaczeniach i przygotowaniu dokumentów

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez stronę.

Krótki link do aplikacji: bit.ly/regipsy-fulda

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-budowie-przy-regipsach-bez-jezyka-fulda-2022/

ID ogłoszenia: 277637be569f3e75