€ od 9,35/h

Od zaraz bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory jabłek 2020 w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: sezon
  • Opublikowany: Sierpień 25, 2020 2:32 am

Od zaraz do podjęcia sezonowa praca w Niemczech w sadzie z Düsseldorf bez znajomości języka przy zbiorach owoców jabłek. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zapewnione odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy do zbioru jabłek

Miasto: okolice Düsseldorfu, Niemcy

Pensja: 9,35 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w rolnictwie przy zbiorze jabłek
  • pracownik zrywa owoce stojąc na ziemi albo z użyciem samobieżnego podnośnika
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz na ok 2,5 miesiąca
  • posiadanie doświadczenia w pracy na roli
  • motywacja, pracowitość, zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • własna odzież robocza i obuwie

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla kobiet
  • pracę sezonową na 2,5 miesiąca
  • przynajmniej 48 godzin pracy w tygodniu
  • 6 dni roboczych i jeden dzień wolny
  • możliwość pobrania jednorazowej zaliczki w wysokości 200 euro po przepracowaniu tygodnia
  • zamieszkanie w cenie 4,70 euro/dzień
  • zarobki wypłacane na konto
  • jednorazowy koszt wyjazdu to 770 PLN (za opiekę biura, bilet Polska-Niemcy, polisę ubezpieczeniową)
  • pościel

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • niemcy@bispol.com z dopiskiem w nagłówku: ,,Zbiór jabłek Niemcy”

Kontakt telefoniczny, dostępny jest pod numerem:

  • 134463295 lub 782745508

źródło: www.bispolhr.com/pl/oferty/zbior-jablek-niemcy-lista-rezerwowa-01011970

ID ogłoszenia: 9725f44495a4eec3