€ 11,45/h +zakwaterowanie

Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla par bez języka sortowanie odzieży od zaraz Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 17, 2019 04:14

Aktualnie szukamy chętnych bez znajomości języka do fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie od zaraz dla par w Cottbus. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży używanej

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Cottbus, Niemcy

Pensja: 11,45 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • sortowanie ubrań używanych oraz różnego rodzaju sprzętów i zabawek
  • zadania wykonywane są przy stołach, boxach lub taśmie
  • osoba zatrudniona sortuje ubrania pod kątem jakościowym biorąc pod uwagę materiały oraz jakość

Wymagania:

  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zdolności manualne
  • brak uzależnień
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • zdyscyplinowanie, solidność

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • środki ochronne
  • ubezpieczenie
  • niemiecką umowę o pracę
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • na miejscu zorganizowane za darmo zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach
  • bardzo dobre zarobki

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM, na poniżej przesłany adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Sortowanie odzieży używanej, Cottbus”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-sortowanie-odziezy-cottbus/

ID ogłoszenia: 6875d7fd11ae8efb