€ 8,20 euro za godzinę

Bez znajomości języka Niemcy praca przy taśmie produkcyjnej od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 21, 2014 16:51

Zakład produkujący kanapki i wrapy z Berlina zatrudni pracowników przy taśmie produkcyjnej. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego od zaraz do końca roku 2015.

Stanowisko: Pracownik na taśmie produkcyjnej

Lokalizacja: Berlin

Zarobki: 8,20 euro za godzinę

Obowiązki:

  • Pracownik będzie pracował przy linii produkcyjnej.
  • Do zadań należeć będzie układanie składników oraz kontrolowanie jakości towarów.
  • Obowiązkiem będzie pakowanie gotowych produktów.
  • Pracownicy którzy przejdą dodatkowe szkolenie będą odpowiedzialni za obsługiwanie maszyn produkcyjnych.

Oczekiwania:

  • brak problemów ze zdrowiem
  • konieczne jest posiadanie wykształcenia w kierunku gastronomicznym lub doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej
  • zdolność pracy zespołowej
  • brak nałogów
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie od listopada do końca bieżącego roku
  • umowa na okres 2 miesięczny podpisana poprzez agencję pośrednictwa pracy
  • osoby które będą najbardziej się wykazywały będą miały możliwość przedłużenia umowy na innych warunkach
  • wsparcie przy wszelkich formalnościach
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie, koszt miesięczny wynosi 150 euro za osobę

Aplikacja:
kontakt e-mailowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „produkcja kanapek Berlin″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-produkcji-kanapek-bez-znajomosci-jezyka-berlin-2015/

ID ogłoszenia: 7515444da63bcda1

2 komentarze na “Bez znajomości języka Niemcy praca przy taśmie produkcyjnej od zaraz Berlin”

  1. witam.jestesmy zainteresowani praca na produkcji.posiadamy odpowiednie doswiadczenie i wymagane umiejetnosci.mozliwy wyjazd natychmiastowy.pozdrawiamy tel.883931456

  2. jestem zainteresowana praca posiadam doswiadczenie pracowalam w Kiel przy produkcji i pakowaniu kanapek jestem dyspozycyjna tel 733-140-057