€ 2650-2950/mc

Bez znajomości języka Niemcy praca przy produkcji dań gotowych od zaraz fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 2, 2022 2:15 am

Od zaraz zatrudnienie w fabryce spożywczej z Berlina na produkcji dań gotowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia. Odpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 2650 do 2950 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • zakład funkcjonuje ściśle zgodnie z zasadami BHP, w pierwszych dniach zapewnione jest gruntowne szkolenie pracownicze
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie dbanie o porządek, kontrolowanie jakości, pakowanie, proste prace manualne

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • samodzielność, solidność
  • zdolność do pracy w grupie
  • możliwość wykonywania pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • dostępność od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • opcja pobierania zaliczek raz na tydzień
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w wynajmowanych mieszkaniach za 250 euro miesięcznie od osoby
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech dla najlepszych
  • rzetelne szkolenie pracownicze

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do aplikowania mailowo. Zgłoszenia prosimy przesyłać z załączeniem CV na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-dan-gotowych B/11/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-dan-gotowych-fabryka-z-berlina/

ID ogłoszenia: 5356388b966f40e8